Dostawa

Rodzaj przesyłki

Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej zgodnie z wybraną przez Ciebie formą płatności.

Jeśli złożysz zamówienie na dostępne w magazynie produkty do godziny 11:00 i opłacisz zamówienie za pośrednictwem płatności elektronicznych to realizacją złożonego zamówienia zajmiemy się jeszcze tego samego dnia.

W przypadku wybrania przedpłaty przelewem na nasze konto bankowe - towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty.

Zamówienia płatne przy odbiorze (przesyłka pobraniowa) - realizacja następuje po weryfikacji danych podanych w zamówieniu.

Dostawa 

Termin realizacji zamówienia to od jednego do pięciu dni roboczych poza sezonem i od jednego do dziesięciu dni roboczych w miesącach zwiększonej sprzedaży (kwiecień - czerwiec / październik - początek stycznia). Po otrzymaniu zamówienia poinformujemy Cię o dacie wysyłki. Kurier zgodnie z umową ma 48h na dostarczenie Twojej paczki, ale najczęściej  dostawa następuje już następnego dnia roboczego po jej nadaniu. 

Ważne!

Przy odbierze towaru należy dokładnie sprawdzić przesyłkę przy kurierze pod kątem uszkodzeń podczas transportu i w wypadku stwierdzenia nieprawidłowości spisać protokół szkody z kurierem dokładnie sprawdzając stan towaru wewnątrz opakowań. Podpisany przez kuriera protokół jest niezbędny do zgłoszenia uszkodzeń powstałych w transporcie. Zdarza się to bardzo rzadko jednak należy mieć to na uwadze.

Pamiętaj!

Pozostaw oryginale kartony do czasu  zamontowania kół do samochodu.

Felgi należy mierzyć na piastę auta przed zamontowaniem opon, po zmontowaniu koła felgi traktowane są jako towar używany i nie podlegają zwrotowi.

Klient zobowiązany jest do sprawdzenia towaru pod kątem zgodności z zamówieniem niezwłocznie po jego otrzymaniu i do natychmiastowego zgłoszenia ewentualnych błędów w terminie do 7 dni od daty otrzymania przesyłki.

Płatność za przesyłkę

Zamówienia  felg i opon w ilości większej niż dwie sztuki jednego rodzaju realizujemy na nasz koszt. Do zamówień pojedynczych sztuk doliczamy 30 zł. W przypadku przesyłki płatnj przy odbiorze do zamówienia doliczamy 50 zł. Przesyłka pobraniowa dostępna jest tylko dla kompletów felg aluminiowych o wartości do 3.500,00 zł.