INFOLINIA I POMOC

91 300 01 59

DARMOWA DOSTAWA

PRZY PRZEDPŁACIE

JAK DOBRAĆ FELGI?

Felgi aluminiowe

W wielu przypadkach mniejsza waga czy lepsza estetyka to najważniejsze z atutów, które przyciągają klientów zainteresowanych zakupem felg aluminiowych. Ich lekkość wpływa chociażby często na mniejsze zużycie paliwa, co w trakcie pokonywania długich tras wiąże się z możliwością uzyskania sporych oszczędności finansowych.

Felgi aluminiowe pozwalają korzystnie wpłynąć na estetyką całego pojazdu, a jest to także opcja bardziej wytrzymała na działanie korozji. Wybranie właściwego produktu pod względem dopasowania do konkretnej marki i modelu, a także szerokości opony pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa kierowców, a także poprawę ich komfortu jazdy.

W tym celu przygotowaliśmy felgi aluminiowe do wielu rodzajów aut standardowych, a także pojazdów z wyższej półki dla kierującego niemal każdym z dostępnych na rynku pojazdów. Należą do nich przykładowo samochody Alfa Romeo, Fiat, Honda, Volkswagen czy Opel. Wpisując odpowiednie parametry, pokażą nam się jedynie takie opcje, które będą pasować do posiadanego modelu pojazdu, co ułatwi wybór właściwej opcji.