MAM MAM GT.1 Matt Black Lip Polish (MBLP) Einteilig 7.50 x 17 ET 45 5 x 100.00 Czarny

MAM MAM GT.1 Matt Black Lip Polish (MBLP) Einteilig 7.50 x 17 ET 45 5 x 100.00 Czarny

Producent:MAM
Model:MAM GT.1
Średnica:17
Szerokośc felgi:7.50
Rozstaw śrub:5x100
ET:45
Średnica otworu centralnego:66.60
Kolor:Czarny
Symbol:165618
Można używać zimą:Nie
601,00zł
2404,00zł za komplet

Stan magazynu: 20

Kupując w naszym sklepie zyskujesz gwarancję, że wybrane przez Ciebie felgi będą pasowały do Twojego samochodu. W tym celu przed wysyłką każdego zamówienia upewniamy się, czy parametry felg są odpowiednie dla samochodu do którego zostały zamówione. Dlatego podczas składania zamówienia podaj nam w uwagach niezbędne informacje: marka i model, data produkcji, pojemność silnika oraz moc samochodu do którego będą miały być zamontowane nowe felgi. Jeżeli dane te nie zostaną podane podczas składania zamówienia skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli do zamontowania felg niezbędne okażą się dodatkowe akcesoria: śruby/nakrętki lub pierścienie centrujące, zostaną one dołączone do paczki z felgami.

MAM

Rodzina Keskin działa w przemyśle oponiarskim i kołowym jako międzynarodowa firma od 25 lat.

Keskin Europe GmbH jest innowacyjnym producentem opon i felg. W związku z tym posiada szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kreatywnym zastosowaniom w oponach i kołach oferujemy szeroką gamę produktów, które są indywidualnie dostosowane do typów pojazdów. Nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych wymagań, opracowujemy wyrafinowane koncepcje i rozwiązania, które są proste i przekonujące.

Kładziemy szczególny nacisk na funkcjonalność i wzornictwo. O naszych działaniach decydują życzenia klientów - jakość, bezpieczeństwo, wydajność i funkcjonalność są dla nas najważniejsze. 

Wszystkie produkty są opracowywane przez nas w Niemczech i spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakości. Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów.  Dlatego poprzez naszą pracę zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN EN ISO 9001 gwarantujemy ciągłe doskonalenie jakości i najwyższe zadowolenie klienta.

Źródło: producent.

Felgi MAM produkowane są w Europie.

Posiadają certyfikat TÜV


Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie: