INFOLINIA I POMOC

91 300 01 59

DARMOWA DOSTAWA

PRZY PRZEDPŁACIE

JAK DOBRAĆ FELGI?

Felgi aluminiowe X4

Przez wielu samochody tej marki uważane są za „królów szos”. BMW to prawdziwe marzenie każdego małego chłopca, które w dorosłym życiu przeradza się w pasję. Niesamowity ryk silnika, świetne prowadzenie, a także charakterystyczny wygląd, którego nie da się pomylić z niczym innym. Prezencję auta da się jednak jeszcze wyraźniej podkreślić, zakładając do posiadanego auta idealnie dopasowane oraz dedykowane felgi aluminiowe. W tej kategorii znajdziesz produkty stworzone do modelu x4 zarówno pierwszej, jak i drugiej generacji. Dlatego, jeżeli posiadasz opisywaną wersję samochodu, nie czekaj i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dla wielu posiadaczy BMW x4 posiadanie felg aluminiowych to prawdziwa sprawa honoru. Bez nich bowiem wygląd auta jest po prostu niekompletny. Postaw więc na wspaniały design samochodu i wybieraj pomiędzy 18-, 19-, 20-, a nawet 21-calowymi alufelgami, które znajdziesz w naszym asortymencie. Nasze produkty przekładają się nie tylko na prezencję

całego pojazdu, ale również na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Akcesoria te odpowiadają także za chłodzenie poszczególnych części układu halulcowego.