Felgi stalowe

Najpopularniejszą opcją, która cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem właścicieli samochodów, są felgi stalowe. Dają one chociażby większą uniwersalność w zastosowaniu odpowiedniego rozmiaru do szerokiej oferty aut, w tym przede wszystkim akcesoriów użytkowanych w okresie zimowym. Ważnym ich atutem jest także cena - są one tańsze niż opcja aluminiowa, co przemawia również do świadomości wielu klientów. Z mniejszymi kosztami wiąże się także ich ewentualna naprawa.

Dzięki swojej wszechstronności felgi stalowe można wykorzystywać do wielu marek oraz modeli samochodów osobowych czy ciężarowych, w tym chociażby pojazdów Fiat, Hyundai, Mercedes, Audi czy Skoda. Najpopularniejszym dostawcą felg stalowych w naszym asortymencie jest firma Alcar.

W niektórych przypadkach wybrać można produkty dostępne w kilku kolorach, w tym przede wszystkim srebrnym czy czarnym. Staramy się w maksymalnym stopniu uzyskać satysfakcję klienta poprzez dopasowanie dokładnie takiej opcji, która będzie pasowała do konkretnego modelu samochodu, co staramy się zweryfikować przed dokonaniem wysłania zamówienia.