INFOLINIA I POMOC

91 300 01 59

DARMOWA DOSTAWA

PRZY PRZEDPŁACIE

JAK DOBRAĆ FELGI?

Felgi stalowe

Najpopularniejszą opcją, która cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem właścicieli samochodów, są felgi stalowe. Dają one chociażby większą uniwersalność w zastosowaniu odpowiedniego rozmiaru do szerokiej oferty aut, w tym przede wszystkim akcesoriów użytkowanych w okresie zimowym. Ważnym ich atutem jest także cena - są one tańsze niż opcja aluminiowa, co przemawia również do świadomości wielu klientów. Z mniejszymi kosztami wiąże się także ich ewentualna naprawa.

Dzięki swojej wszechstronności felgi stalowe można wykorzystywać do wielu marek oraz modeli samochodów osobowych czy ciężarowych, w tym chociażby pojazdów Fiat, Hyundai, Mercedes, Audi czy Skoda. Najpopularniejszym dostawcą felg stalowych w naszym asortymencie jest firma Alcar.

W niektórych przypadkach wybrać można produkty dostępne w kilku kolorach, w tym przede wszystkim srebrnym czy czarnym. Staramy się w maksymalnym stopniu uzyskać satysfakcję klienta poprzez dopasowanie dokładnie takiej opcji, która będzie pasowała do konkretnego modelu samochodu, co staramy się zweryfikować przed dokonaniem wysłania zamówienia.