INFOLINIA I POMOC

91 300 01 59

DARMOWA DOSTAWA

PRZY PRZEDPŁACIE

JAK DOBRAĆ FELGI?

Polityka prywatności

Kto administruje Twoimi danymi osobowymi? 

Administratorem podanych przez Ciebie danych będzie firma:

PW Tagoli Dawid Leszczyński
ul. Bukszpanowa 1A, 71-263 Bezrzecze
Polska
NIP: 8521963426
REGON: 005434329
tel. 091 300 01 59
email: info@felgi-24.pl

Gdzie przechowujemy Twoje dane?

Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. Każda operacja przesyłania danych osobowych jest wykonywana zgodnie z obowiązującym prawem. Jeśli dane są przekazywane poza obszar EOG, PW tagoli Dawid Leszczyński stosuje Standardowe klauzule umowne oraz Tarczę prywatności jako środki zabezpieczające w odniesieniu do krajów, w przypadku których Komisja Europejska nie stwierdziła odpowiedniego poziomu ochrony danych.

Kto ma dostęp do Twoich danych?

Twoje dane mogą być udostępniane wyłącznie pracownikom i współpracownikom firmy PW tagoli Dawid Leszczyński w ramach ich zwykłych obowiązków. 

Dane przekazywane podmiotom zewnętrznym są używane tylko do świadczenia Ci naszych usług - np. przekazujemy dane do serwisu PayU lub Tpay w celu zakończenia procesu płatności za zamówienie, jeśli wybrałeś taką metodę płatności, przekazujemy dane do firm kurierskich, aby móc zrealizować dostawę zamówienia itp.

Nigdy nie przekazujemy Twoich danych, nie sprzedajemy ich ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych z podmiotami spoza naszej firmy.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania danych?

Dane przetwarzamy:

 1. w celu zakończenia procesu finalizacji składania zamówienia w sklepie felgi-24.pl, przesyłania Ci informacji o statusie przesyłki, kontaktowania się w razie jakichkolwiek problemów z dostawą, jak również w celu realizacji zwrotów i reklamacji, zgłoszeń gwarancyjnych oraz w celu windykacji należności

 2. w celach marketingowych, jeśli podczas procesu składania zamówienia lub w innym formularzu na naszej stronie zapisałeś się do naszego newslettera

 3. w celu kontaktu, jeśli pozostawiłeś swoje dane w formularzu z prośbą o kontakt

 4. w celach dopasowania naszej oferty do Twoich upodobań na podstawie historii Twoich zakupów, wizyt na poszczególnych stronach w witrynie, kliknięć w linki na stronie WWW oraz - jeśli jesteś subskrybentem naszego newslettera - w linki w wiadomościach wysłanych do Ciebie.

Jakie Twoje dane osobowe wykorzystujemy?

 1. Do zrobienia zakupów w naszym sklepie potrzebujemy Twoje: imię, nazwisko, dane do wysyłki, telefon, a jeśli chcesz otrzymać fakturę również nazwę firmy i NIP. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez nich nie jesteśmy w stanie sfinalizować Twojego zamówienia.

 2. Do przesyłania naszego newslettera potrzebujemy Twój adres email. 

 3. W celu dopasowania naszej oferty do Twoich upodobań wykorzystujemy dane z plików cookies - np. sposób nawigacji po stronie i kliknięte elementy oraz historię zakupów.

Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobnie doniosłe skutki.

Jak długo przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób jak ją wyraziłeś. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody. Dla przykładu: jeśli zapisałeś się na newsletter, możesz w każdej chwili się z niego wycofać klikając link dezaktywacyjny, jeśli założyłeś konto w naszym sklepie - możesz zażądać od nas jego usunięcia. 

Jakie masz prawa?

W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub zmniejszenia zakresu, w którym przetwarzamy Twoje dane. W każdej chwili możesz żądać przeniesienia swoich danych do innego podmiotu świadczącego podobne usługi. 

Z uprawnień tych możesz skorzystać, gdy:

 1. w odniesieniu do żądania sprostowania danych: zauważysz, że Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne;

 2. w odniesieniu do żądania usunięcia danych: Twoje dane nie będą już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane przez PW Tagoli Dawid Leszczyński; cofniesz swoją zgodę na przetwarzanie danych; zgłosisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych; Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem; dane powinny być usunięte w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub dane zostały zebrane w związku ze świadczeniem usług drogą elektroniczną oferowanych dziecku;

 3. w odniesieniu do żądania ograniczenia przetwarzania danych: zauważysz, że Twoje dane są nieprawidłowe – możesz żądać ograniczenia przetwarzania Twoich danych na okres pozwalający nam sprawdzić prawidłowość tych danych; Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem, ale nie będziesz chciał/a, aby zostały usunięte; Twoje dane nie będą nam już potrzebne, ale mogą być potrzebne Tobie do obrony lub dochodzenia roszczeń; lub wniesiesz sprzeciw wobec przetwarzania danych – do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy po naszej stronie są nadrzędne wobec podstawy sprzeciwu;

 4. w odniesieniu do żądania przeniesienia danych: przetwarzanie Twoich danych odbywa się na podstawie Twojej zgody lub umowy zawartej z Tobą oraz, gdy przetwarzanie to odbywa się w sposób automatyczny.

Jak możesz skorzystać ze swoich praw?

Aby to zrobić, skontaktuj się z nami mailowo: info@felgi-24.pl. Pomożemy Ci w każdej z powyższych kwestii.

Takie dane jak imię, nazwisko, dane kontaktowe, numer telefonu i adres e-mail oraz nazwę firmy i nr NIP możesz też poprawić samodzielnie w ustawieniach konta sklepu.

Wypisać się z newslettera możesz też klikając link „Wypisz się” znajdujący się na dole każdej wysłanej do Ciebie przez nas wiadomości.

Prawo do zgłoszenia skargi w organie nadzorczym:

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).